Počet položek: 0 0,- CZK

Dětské tapety na zeď

Dětské tapety na zeď musí být především barevné a plné radosti. Zároveň je třeba mít na paměti, že musí být vyrobeny funkčně, trvanlivě a zdravotně nezávadně. Všechny naše dětské tapety tohle splňují.

Jaký model však zvolit, když nás výrobci pokouší spoustu zajímavých řešení? Je to barva, která se počítá!

Ano, tapety na zeď do dětského pokojíčku musí být úžasně barevné. Děti nejsou ti, kteří ocení chladný a vkusný minimalismus černé, bílé nebo typické tmavé, nasycené šedé. Zde musí vládnout intenzivní, veselé barvy, které dodají každému dítěti skvělou náladu.

Jakou tedy vybrat tapetu? Zde se nabízí několik možností.

Tapety se zvířátky
První možnost vyzdobení dětského pokoje, jsou okouzlující zvířata. Mohou to být samozřejmě postavy z dětských oblíbených pohádek, které jsou dnes na vrcholu (děti s nimi určitě potěšíte každý den), nebo jednoduše animované obrázky zvířat.

Dětské tapety s kreslenými postavičkami
Kreslené postavičky jsou také dobrým vodítkem. Chlapci jistě potěší hasiči, psi a superhrdinové, zatímco dívky ocení krásu princezny a odvahu nádherných rytířů ale také krásný vzhled koťat. Tato varianta se s oblibou a velikým úspěchem používá v mnoha mateřských školkách.

• Nebo snad 3d tapety?
Děti milují, když se něco odehrává na povrchu zdí. Co kdyby to byly jen trojrozměrné vzory? Nejmladší budou jistě potěšeni optickou iluzí, která se v těchto případech používá. Tato možnost je také velmi dobrá z praktického hlediska, můžete opticky zvětšit malý prostor, ve kterém děti vyrůstají.

Potřebujete poradit ? Dětské tapety na zeď

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace