Počet položek: 0 0,- CZK

Interiér ve znaku mandaly

Starověká nádhera orientu v podobě tapety mandala

Mandala na zeď, složitě tkané tapiserie, sofistikované ručně vyráběné figurky a obrazy, každý z těchto objektů je ozdoben uměleckou fantazií a svobodou. Takto můžete mít i u Vás doma vzpurný boho styl, který vychází z tradic různých kultur a denominací.

Co je mandala a jak to všechno začalo?

Na rozdíl od nejpopulárnějších stylů interiéru se mandala styl nepohybuje v přísných směrnicích a divizích. Je to elektrizující trend, odkazující na srdeční notu a neomylnou fantazii. Slovo „bohémský“ označuje ty, kteří žijí v nekonvenčních, barevných, obvykle uměleckých světech. Mandala odkazuje na fascinující příběhy cestovatelů, hippies, umělců a dalších svobodných duší. Neexistuje žádný nedostatek bláznivého vyjádření, odkazů na etnické vzorce a svobody v používání barev.
Duch ukradený umělecké mysli můžeme zkrátka pojmout jako mandalu.

Interiér vyzdoben za pomocí mandala tapety je často plodem našich fascinujících představ, doplněn o úžasné dekorativní kousky, vintage věci, starožitné mapy a exotické suvenýry, které vnášejí do interiéru jedinečnou atmosféru. V bytech s nádechem exotické mandaly nechybí ručně tkané tapiserie, Marocké a Španělské dlaždice od talentovaných řemeslníků pečené v kamnech, pečlivé mozaiky s jedinečnými etnickými vzory vyplňují prostor pokoje barvami. Interiér boho stylu lze postavit dovedným spojením předmětů s vintage duší s dokonale moderními akcenty. Tato svoboda poskytuje skvělé estetické efekty, odpovídající současným interiérům.
Takto vytvořený interiér vytváří velký prostor pro umělecké vize a hluboké diskuse o filozofických a náboženských tématech.


Tapeta mandala– kouzlo Orientu

Ve stylu mandaly to prostě znamená více. Neexistuje místo pro skromnost a minimalizmus. Interiér požaduje další doplňky dovážené z exotických míst. Barevné a módní mandala tapety jsou skvělým pozadím pro tyto jedinečné předměty. Velký počet cetek a povrch naplněný okrajem tkaninami a barvami – to vše znamená, že místnost získává novou energii, což lze vidět na příkladu našich tapet na zeď.

Potřebujete poradit ? Interiér ve znaku mandaly

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace